به ریودوژانیرو سفر کنید همانجا که دیدگانتان محصور طبیعت زیبا و جذابش خواهد شد . تندیس عظیم الجسه حضرت مسیح . سواحل جذاب .موسیقی های بومی و شاد .جنگلهای مه گرفته استوایی. و هزاران مکانهای دیدنی در انتظار شماست.

سواحل زیبای ریو

 سواحل ریو

 ریو شهر تپنده برزیل

کشور برزیل پرازدحام ترین و وسیع ترین کشور آمریکای جنوبی است.

پایتخت کشور برزیل برازیلیا و زبان رسمی این کشور پرتغالی می باشد.

شرقی ترین کشور قاره آمریکا برزیل است که منطقه وسیعی ما بین مرکز اقیانوس اطلس و آمریکای جنوبی آنرادر بر میگیرند کشورهای همسایه و هم مرز با برزیل کشور آرژانتین ، بولیوی ، اروگوئه ، پاراگوئه ،کلمبیا، ونزوئلا ، گویان فرانسه وسورینام می باشند.

ریو دوژانیرو

یکی از سواحل زیبا و جذاب دنیا سواحل ریو می باشد که هر بیننده ای را محصور میکند . سواحلی که حتی دیدن عکسهای آن هم جذاب و دلرباست . سواحل ریو برای همه گردشگران مبتدی یا  حرفه ای جذاب است. این سواحل بزرگ شن های سفید نرم دارند وبسیار تمیز و تجهیزات متنوعی همچون مسیرهای پیاده روی بر روی شن های سرد، دوش،سرویس های بهداشتی تمیز، چادر و صندلی اجاره ای و غذا و نوشابه دارند.

معروف ترین سواحل ریو مناسب برای شنا، موج سواری، تفریح ، عبارتند از لمه، کوپاکابانا، آرپوادور، ایپانما، لبلون و بارا دا تیجوکا می باشند.

اما سواحل شرقی برای آفتاب گرفتن مناسب نیستند سواحل شرقی شامل راموس، فلامینگو، بوتافوگو اورکا می باشند که بسیار زیبا هستند ، فرهنگ ساحلی و آداب و رسوم مردم ریو فوق العاده است.