فرهنگ و هنر مردم برزیل

برزیل با کشور های آمریکای جنوبی مزر مشترک دارد به جز اکوادور و شیلی.

برزیل کشوری است با سواحل بکر و جذاب ،جنگل های استوایی مه گرفته و شهرهای پرتردد ، نوع غذا های برزیلی بیشتر خورشتی می باشد با مخلوطی از انواع گوشت و لوبیای سیاه .

برزیلی ها همانگونه که به غذای خود اهمیت می دهند به موسقی و شاد زیستن نیزاهمیت فراوان می دهند و مردمان شاداب و خوش مشربی هستند 

برزیل در زمینه گردشگری به عنوان سرزمین فراموش نشدنی می باشد و هر گردشگری را مجذوب خود میکند . برزیل با طبیعت زیبا و جذابش  ایده آل برای جشن گرفتن و شاد بودن و با تمامی وجود خندیدن  و روزگار را باخوشی و لبخند سر کردن است، زیبایی طبیعی در مردمان برزیل تاثیر گذار است و این همه زیبایی در طبیعت برزیل بر روح و و روان و افکار این مردمان تاثیر گذار بوده و سبب شادی وصف ناپذیر آنها گشته است .

فرهنگ مردم  برزیل به دو ترکیب از گذشته  و حال تعریف می شود: احترام به سنت های قدیمی و به روز بودن در زندگی امروزی . به زیبایی در یک سفر می توان از فرهنگ و معماری تا تکنولوژی و پیشرفت های بازرگانی را در برزیل مشاهده کرد.

برزیل فرهنگ های مختلفی دارد ، در طول زمان فرهنگ آفریقایی و سرخ پوستان بومی موثر بر فرهنگ بومی این کشور بوده اند.

با سفر به برزیل شاهد هنرنمایی برزیلی ها در سبک ها ی مختلف موسیقی خواهید بود ، مانند موسیقی سنتی آفریقایی ،موسیقی پاپ ،جاز، راک و و نواهای زیبای محلی .

یکی از علل شهرت برزیل فوتبال آن کشور است که بازیکنان بزرگ و با تکنیکی همچون پله و رونالدینیو زاده این کشور هستند بازی با تکنیک و سطح بالای این کشور است که باعث متفاوت بودنش با کشورهای دیگر شده است